poniedziałek, 9 grudnia 2013

#21 Anastazja moja!

Hej wszystkim! 


  Dzisiaj postanowiłam, że z powodu tego,że mija już pół roku odkąd ona jest częścią mojego życia,postanowiłam ten post zadedykować właśnie jej.  

   Jak to wyglądało? Na początku wiedziałam po prostu,że taki ktoś istnieje i że chodzi do klasy A. Po jakimś czasie Anastazja zaczęła 'lajkować' i komentować moje zdjęcia. W końcu do niej napisałam. Nasza pierwsza rozmowa trwała bardzo długo,okazało się, że mamy wiele wspólnych zainteresowań, podoba nam się ta sama muzyka.. Potem stwierdziłyśmy, że pogadamy w szkole. Pamiętam, jak każdy się na nas patrzył! No i tak to się zaczęło. Spotykałyśmy się, zaczęłam ją odwiedzać. No i taka historia. 


Kim ona dla mnie jest? 


Wszystkim. Gdyby nie ona, nie wiem czy bym tu jeszcze była. Podczas mojego ciężkiego okresu żyłam w sumie tylko dla niej i dla Julii. Podczas tego pół roku pokłóciłyśmy się raz. Ale długo bez siebie nie wytrzymałyśmy. Ja ją kocham nad życie i gdyby była taka potrzeba, właśnie swoje życie oddałabym za nią. Wie o mnie praktycznie wszystko, zawsze jak mam problem to do niej dzwonię. Obie uważamy że jesteśmy brzydkie i grube i się wykłócamy o to, że to nieprawda. Potrafię z nią przegadać caaałąąą noc. I mi się to nie znudzi. Nienawidzi wszystkich moich wrogów, głównie dlatego, że mnie skrzywdzili. Dzięki niej jestem Directioner i założyłam bloga. Zawsze jak przychodzę do niej to wyszukujemy dupeczki Świdnickie i się śmiejemy. Kochamy to robić! Jest chyba jedyną osobą, na której nigdy, NIGDY się nie zawiodłam. Nigdy mnie nie obgadywała, nie próbowała odbić mi chłopaka ani nic! Jest taką perełką. Obie nienawidzimy chyba tych samych osób. Kochamy się nawzajem wkurzać. Mam nadzieję,że Anastazja pójdzie ze mną do gimnazjum i do klasy. Byłoby wspaniale. Znając życie,byłybyśmy nierozłączne. Rzadko kiedy nakłada spódnice i rozpuszcza włosy. I tak jest piękna w każdym wydaniu! Haha, ona uważa tak o mnie. I zawsze się o to kłócimy. Podsumowując: nie poradziłabym sobie bez niej, kocham,kocham i jeszcze raz kocham!
Wiem że nie żyję za zdjęcia :D Wika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki za każdy komentarz :)